O nás

Svadobný deň je dôležitý okamih v živote každého človeka. A práve video zo svadby by malo zachytiť to čo sa v tento deň stalo. Nie však násilne, ale prirodzene, nevtieravo.

Videozáznam svadby nezačína vo Váš svadobný deň, ale už niekoľko mesiacov pred ním. Na Váš svadobný deň sa dôkladne pripravujeme na viacerých stretnutiach pred Vašou svadbou. Každé video od nás je originálom. Na DVD/USB od nás neuvidíte žiadne efekty a rôzne srdiečka. Mám na to jednoduchý dôvod, nechcem sa za svoje video hanbiť. Video je rozdelené na reportážnu a kreatívnu časť, kde reportážna časť obsahuje napríklad svadobný obrad, gratulácie, redový alebo iný tanec. Kreatívna časť obsahuje všetko ostatné zo svadobného dňa, alebo príprav na tento deň.

Keď Vám niekto ponúkne FILM z Vášho svadobného dňa, tak to nie sú len klipy z rôznych častí svadobného dňa. Je to veľmi vkusne zostrihané video z vašej svadby ktoré je v niektorých miestach (keď je to potrebné) doplnené licencovanou hudbou.

Preferujeme osobné stretnutia pri uzatváraní zmluvy. Na tomto stretnutí si pozriete ukážky a doladíme detaily našej práce a všetkého čo od nás očakávate.

Výzvou sú pre nás Vaše netradičné a bláznivé požiadavky. Dáme sa nahovoriť na čokoľvek.  Naše pôsobisko nie je len v meste Košice. Prídeme za Vami kdekoľvek.

Comments are closed